Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Mistrovská utkání (JARO 2012) > 29.4.2012 Dobrkovice - Racková

29.4.2012 Dobrkovice - Racková

3:0 (1:0)

Domácí zápas s Rackovou poznamenal silný vítr. Obě mužstva se pokoušela o kombinaci, ale tu bohužel povětrnostní podmínky značně omezovaly.
I tak viděli příznivci domácího týmu (hostující fans zůstali tentokráte doma) poměrně pěkné a slušné utkání. K jeho průběhu překvapivě přispěl i rozhodčí Hruška, od kterého se to čekalo nejméně. Nutno dodat, že mu oba týmy jeho úlohu ulehčily svou korektní hrou a bojovností v rámci pravidel.
První poločas hnal vítr dopředu Dobrkovice. Přímé ohrožení branky soupeře ale scházelo. Jediný gól tak dal Tomáš Hubáček až těsně před přestávkou. Střela to byla výstavní. Přímý kop z půlky necentroval, ale napálil do branky a vymetl soupeřovu gólmanovi šibenici.
V druhé půlce očekávaný tlak hostů hrajícíh po větru nepřišel a byly to právě domácí Dobrkovice, kdo si vytvářel šance a postupně také proměňoval. Na 2:0 zvýšil ostrostřelec Mudrák a na konečných 3:0 sváteční střelec Lukašík.
Racková předvedla na našem hřišti sympatický výkon, ale body tentokráte zůstaly na dobrkovickém Maracaná.